Pumbasisesed makseautomaadid

Astro Balticsi pumbasiseste makseautomaatidega saate lisada igale tankimispunktile eralduseisva kaardimakselahenduse. Kuigi oma suuruselt on pumbasisene makseautomaat kõige kompaktsem, mahtudes otse tankuri sisse, on lahendus nii riist- kui tarkvaraliselt sama võimekas nagu eraldiseisvad ning seinasisesed makseautomaadid. Ainukeseks erinevuseks on sularahaga maksmise võimaluse puudumine.

Korpus

Pumbasisesed makseautomaadid kasutavad korpusena tankuri ust või esikülge. Makseautomaadi korpused toodame ise, kasutades selleks tipptasemel laserlõikureid. Selliselt saame korpuse kuju osas vastu tulla kliendi erisoovidele. Pumbasisene makseautomaat on ehitatud Põhjamaa kliima jaoks, töötades edukalt temperatuuri vahemikus -35°C kuni + 55°C. Lisaks kaitseb makselahenduse korpus kioskis olevat elektroonikat vee ja tolmu eest kuni IP 65 tasemel (täpsema info IP tähiste kohta leiate siit).

Pumbasisene makseautomaati saab hooldada tankuri ukse kaudu. Turvalisuse tõstmiseks on automaadile võimalik lisada 10 mm paksune vandaalikindel esiklaas.

Mõõtmed

Kioski mõõtmeid on võimalik vastavalt vajadusele muuta. Standardis on pumbasisese kioski mõõdud järgmised:

Laius: 310 mm

Kõrgus: 340 mm

Sügavus: 250 mm

Riistvara:

Pumbasisene makseautomaat on modulaarse ülesehitusega, võimaldades suuremate kulutusteta lisada lahendusele uusi lisaseadmeid. Standardina on kiosk varustatud hübriid kaardilugeja makselahendusega, mis koosneb nii ekraaniga pin klahvistikust kui ka spetsiaalsest termopaberiga tšekiprinterist. Kaardimakselahendus võimaldab kasutada ka ID-kaarti. Maksimaalse turvalisuse tagamiseks kasutame oma kioskites ainult panga poolt sertifitseeritud ja Eestis kõige kõrgemat turvalisusastet omavat pangakaardimakse lahendust, mis vastab EMV 2 turvalisuse tasemele.

Tarkvara:

Parima tulemuse saamiseks arendasime NOOM majandustarkvara baasil spetsiaalse makseautomaadi tarkvara, mis seob kioski kogu tankla elektroonikaga. Tarkvara on paindliku ülesehitusega, võimaldades kohandada seda vastavalt kliendi vajadustele. Makseautomaadi graafilist kasutajaliidest on võimalik seadistada mitmekeelselt. Graafilist kasutajaliidest saab kasutada nii reklaami edastamiseks kui ka näiteks tankimisdemo kuvamiseks. Samuti saab kasutajaliidest juhtida häälkäsklustega.


Tarkvara hoiab silma peal nii sularaha- kui ka pangakaardimaksetele. Sularahada maksmise puhul teisendab tarkvara sisestatud raha koguse liitriteks. Lisaks saab kasutada erinevaid sooduskaarte, ID-kaarti ning tanklaketi enda kliendikaarti maksevahendina. Erimärgistusega kütuse müük on tarkvaras võimalik siduda ID-kaardiga. Vajadusel saate sisestada maksja kohta ka lisaandmeid nagu odomeetri näit, autojuhi kood jne. Lojaalsuskaardiga maksmiseks on NOOMi loodud online kaardikeskus, mis kontrollib reaalajas kaardil olevaid maksevahendeid. Ilma internetita saate maksmiseks kasutada Offline Pin lahendust.


Makseautomaadis oleva NOOM majandustarkvaraga on võimalik keskselt hallata kogu automaattankla elektroonikat. Integreerides NOOMi hinnatabloodega on võimalik distantsilt uuendada kütuse müügihindu. Ühildamisel nivooanduritega kontrollib tarkvara automaatselt kütuse taset mahutites ning vajadusel saadab hoiatuse kütuse taseme langemisest alla kriitilise piiri. Samuti on läbi tarkvara võimalik manuaalselt juhtida kütusepumpade tööd.