Astro BalticsAstro Baltics

E-teenindus

Teata Probleemist

NoomNoom majandustarkvara

E-arvete saatmine ja vastuvõtmine NOOM 2 tarkvaras

E-arve on XML-vormingus dokument, mis liigub elektroonilises keskkonnas tarkvarasüsteemide vahel. NOOM 2 Majandustarkvara kliendid saavad e-arveid saata ja vastu võtta tasuta! E-arvete edastamiseks kasutame standardis operaatorina Omnivat. Konto loomine Omnivas on meie klientidele tasuta.

E-arvete edastamise ja vastuvõtmise teenust saavad hakatama kasutama kõik NOOM 2 tarkvara kliendid, kes meid oma soovist teavitavad.

NB! Meiliga saadetav pdf-formaadis arve ei ole e-arve, sest pdf-failist ei ole võimalik andmeid lugeda.

E-arvete saatmine

Kui olete meid e-arvete edastamise soovist teavitanud, loome Teile konto Omniva arvekeskusesse. NOOM 2 tarkvara võimaldab e-arve saatmist ühe nupuvajutusega. Koostada tuleb NOOMis müügiarve ja kui Teie kliendil on e-arvete vastuvõtmise võimalus, siis e-arve saatmise nupule vajutades saadetakse arve koheselt. Kui kliendil puudub e-arvete vastuvõtmise võimalus, siis e-arve nupp pole müügiarve aknas nähtaval.

E-arvete vastuvõtmine

E-arvete vastuvõtmise võimaluse puudumisel tasub see klientidel kindlasti teha. Kui e-arvete arvekeskusesse on konto loodud, siis impordib NOOM saabunud arved dokumendina kuluarvete tabelisse. Siin saate dokumente kontrollida ja salvestada ühest seisundist teise (algne seisund ei tee kannet finantsi). Teavitused e-arve saabumisest tulevad ka Teie e-mailile.

Maksumus – NOOM 2 tarkvara klientidele TASUTA!

Hea, mugav, lihtne ja keskkonnasäästlik lahendus!


Soovid hakata kasutama?

Teavita meid sellest: info@noom.ee või 628 0000

Tärniga (*) märgitud väljad on kohustuslikud.