Digitaalne allkirjalaud – samm paberivaba kontori suunas

Astro Baltics pakub oma klientidele Wacomi STU-500 allkirjalauda
Elektroonilised allkirjalauad koguvad ärimaailmas üha enam populaarsust, vahetades välja traditsioonilise paberi ja pastaka.

Elektrooniline allkirjalaud on suurepärane abivahend! Tegemist on arvuti sisendseadmega, mis on mõeldud käsitsi kirjutatud allkirjade digitaliseerimiseks. Ehituselt meenutab aparaat keskmise suurusega tahvelarvutit, millel siledapinnaline LCD ekraan ning kaasas pliiatsilaadne seade kirjutamiseks.

Allkirjalaua ekraanil on võimalik kuvada erinevat infot nagu näiteks kauba saateleht jms. Selliselt näeb klient, millele oma allkirja annab. Allkirja andmiseks piisab pliiatsiga otse ekraanile kirjutamisest, mispeale aparaat digitaliseerib selle. Tähtis osa masina tööst toimub tarkvara tasandil. Pole ju digitaaliseeritud allkirjaga ennem midagi peale hakata, kui see pole seotud kindla dokumendiga. Selleks oleme integreerinud allkirjalaua NOOMiga.

Digitaliseeritud allkirja on võimalik anda sisuliselt igale NOOMis olevale dokumendile- lao, lepingute või jaemüügiga seonduvatele. Allkiri kantakse NOOMi ning lisatakse dokumendi manusesse. Digitaliseeritud allkirjaga dokumenti on võimalik nii printida kui ka vajadusel edasi saata kolmandatele osapooltele.

Näiteks leiab allkirjalaud edukalt kasutust ettevõtetes, mis pakuvad oma klientidele krediidi eest kauba ostuvõimalust. Kui tavaliselt peaks iga väljamineva kauba jaoks printima, allkirjastama ning hiljem arhiveerima paberist saatelehe, siis nüüd piisab allkirjalauaga antud digitaliseeritud allkirjast, mis seotakse NOOMis konkreetse kaubaartikliga. Sellise lahendusega astub ettevõte suure sammu paberivaba kontori suunas.

Pakkumise saamiseks võtke palun meiega ühendust ka telefonil +372 628 000 või e-posti teel: info@noom.ee.