Mainteinance and Monitoring

Hooldus- ja monitoorimisleping
Astro Balticsi serverite hooldus- ja monitoorimisleping on ideaalne viis kindlustamaks maksimaalne töökindlus minimaalse hinnaga ning garanteerimaks meelerahu. Lepingut pakume nii serveri riistvarale kui ka tarkvarale. Lepingu koostame personaalselt just Teie ettevõtte vajadusi silmas pidades. Selleks vaatavad meie spetsialistid üle Teie ettevõtte missioonikriitilised punktid ja pakuvad välja lahendused nende kaitsmiseks. Valida saate kas kuupõhise või kvartaalse tasumise vahel.

  • Hooldus- ja monitoorimisleping serveri tarkvarale

    Astro Baltics pakub serveri tarkvarale nii monitoorimis- kui ka hooldusteenust. Monitoorimisteenuse käigus jälgivad meie spetsialistid antud serveri logisid ja veateateid. Serveri tarkvarale pakume teenuseid nagu: Tulemüüri ja süsteemsete logifailide ülevaatusKontrollime serveri ohutust; Serverteenuste monitoorimine; Varukoopiate tegemise jälgimineJälgime, et server teeks varukoopiaid; Süsteemi turvalisust ohustavate kahtlaste tegevuste ja anomaaliate otsimine; Seadistustööd, häälestustööd, konsultatsioonid, andmete impordi/ekspordi tööd; Varukoopiate tegemine toimub AB või kliendi seadmetele; Ärianalüüs, vastavad konsultatsioonid, juhtimisarvestus; Muudatuste ja sündmuste registreerimine; Eelhäälestustamine, seadistamine, diagnostika, monitooring, paigaldus, konsultatsioonid.

  • Hooldus- ja monitoorimisleping serveri riistvarale

    Hooldus- ja monitoorimislepingut pakume ka serveri riistvarale, kus kontrollime kettamassiivide ning serveri mälu tööd ja korrasolekut. Enamused tänapäeva serverid omavad sisseehitatud monitoorimistarkvara, mis võimaldab kaugelt jälgida serveri riistvara toimimist. Monitoorimise käigus jälgime serveri riistvaralist toimimist, iga kettamassiivi ja mälu tööd, serveri nominaalseid järelejäänud töötunde, halbade klastrite tekkimist jne. Monitoorimise tulemusena suudame serveri riistvaras tuvastada potentsiaalse vea juba enne selle tekkimist, võimaldades hoolduse käigus vea muretult eemaldada. Hoolduslepingu raames vahetame ennetavalt aeguma hakkavad riistvarakomponendid.