Astro BalticsAstro Baltics

E-teenindus

Teata Probleemist

NoomNoom majandustarkvara

Noom Pakendiarvestuse

Noom Pakendiarvestuse

Koosta pakendiarvestust mugavalt ja kiirelt

Mis muutub pakendiarvestuses?

Juba 2004. aasta 1. juunil kehtima hakanud pakendiseaduses jõustusid 2015. aasta algusest alates mitmed muudatused, millest ehk kõige rohkem puudutab pakendiettevõtjat pakendiarvestust auditeerimise kohustus.
Kõigil juriidilistel isikutel, kes oma majandus- või kutsetegevuse raames pakendavad kaupa, veavad sisse või müüvad pakendatud kaupa ning kelle pakkematerjali kogus ületas 2014. aastal plastpakendi puhul 100 kg ja/või muust materjalist pakkematerjali korral 200 kg, tuli möödunud kalendriaasta kohta esitada pakendiarvestus koos sõltumatu vandeaudiitori kokkuvõttega ja teha seda hiljemalt 30. juuniks 2015.

Allikas:

Seoses uuenenud pakendiarvestusega

pakub Astro Balticsi meeskond tarkvara NOOM kasutajatele PAKENDIARVESTUSE paketti, mille raames saab kasutaja järgmised täiendused:

  • kaubatabeli täiendus müügipakendite sisestamiseks
  • aruanne pakendikoguste jälgimiseks
  • dokumendi sisestamise täiendus– automaatne pakendikoguste muutmine kauba koguse muutumise korral
  • automaatne pakendikoguste muutmine kauba koguse muutumise korral

Kui palju maksavad NOOM PAKENDIARVESTUSE muudatused minu ettevõttele ning mis on uuenduste sisseviimiseks vajalik?

  • NOOM PAKENDIARVESTUSE töövahendite lisamine ühte NOOM andmebaasi: 190 €, millele lisandub käibemaks

 

Kui teie ettevõtte NOOM andmebaasi versioon on vanem kui 1.1.489 või kui NOOM lahendus sisaldab erilahendusi, siis palun pöörduge NOOM PAKENDIARVESTUSE paketi maksumuse ja/või versiooniuuendustööde maksumuse arvutamiseks müügiosakonna poole. Tarkvara NOOM renditeenuse ning tarkvara uuenduskindlustuse kasutajad ei pea NOOM PAKENDIARVESTUSE uuenduste maksumuse pärast muretsema, sest neile on toodud uuendused tasuta ja need jõuavad rendiklientideni tänase rendihinna sees! Renditeenuse kasutajad peavad tööde tasuta tellimiseks oma soovi registreerima. Kui Te olete huvitatud pakendiarvestusest NOOMis, palun registreerige oma soovid meie kõnekeskuse numbril E-R 628 0000 või e-kirja teel: info@noom.ee. Juba registreerunud Klientidel pole täiendavalt vajalik registreerida!

Teie Astro Baltics

Andke oma soovist märku, täites ära vormi.

Tärniga (*) märgitud väljad on kohustuslikud.