Astro BalticsAstro Baltics

E-teenindus

Teata Probleemist

NoomNoom majandustarkvara

Meist

Astro Baltics on kõrge IT kompetentsiga ja 20 aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte, kelle eesmärgiks on turul pakkuda keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT lahendusi.

Meie peamised tegevusalad on majandustarkvara NOOM, erinevate IT lahenduste arendamine ning integreerimine, kassasüsteemid, iseteenindus- ja tanklalahendused, digitaalne reklaam, makse- ja võrgulahendused.

Oleme juhtivaid tanklalahenduste arendajaid Eestis, tehes lahendusi maksete, juhtseadmete ja riistvara jaoks.
Astro Baltics numbrites – rohkem kui 2500 NOOM installatsiooni ja PAN-Balti lahendusi, 1000 kaardimaksega kassasüsteemi, rohkem kui 300 infokioskit ja makseautomaati. 90% Eestis olevatest apteekidest ja rohkem kui 200 kütusetanklat kasutab meilt soetatud riistvara ja NOOM majandustarkvara.
Meie visiooniks on parandada igas suuruses ettevõtte tööprotsesse ja aidata kaasa ettevõtte kasvule läbi erinevate IT lahenduste. Alustades iduettevõttest, mis kasutab meie kassasüsteemi ja areneb mugavalt tööstusettevõtteni välja.
Oleme Telema sertifitseeritud partnerid, ESETi kuldpartnerid ja omame Doms tankla juhtseadme PSS 5000 tarkvaralise integreerimise sertifikaati.

Visioon

Meie visioon on olla tankla, jaekaubanduse ja tootmise segmendile suunatud majandustarkvara ja automatiseeritud lahenduste tunnustatud pakkuja Baltikumis ja Põhja-Euroopas.

Missioon

Astro Balticsi missioon on pakkuda unikaalseid, kliendikeskseid ja paindlikke majandustarkvara ja iseteeninduse lahendusi, mis võimaldavad meie klientidel saavutada suurima efektiivsuse kasvu äritegevuses. Areneme ja arendame pidevalt, et hoida pakutavad tark- ja riistvaralahendused uuenduslike ja ainulaadsetena.

Astro Balticsi põhiväärtused:

Koostöö – iga töötaja isiklik panus loob ühise tulemuse ning kõik meie saavutused on ühise jõupingutuse vili. Meie klient on samuti meie meeskonna liige ja tihedas koostöös klientidega aitame neil saavutada suuremat edu.

Töötajate väärtustamine – meie töötajatest sõltub, kuidas ja millise kvaliteediga me töötame ja areneme. Hindame oma töötajate sõprust ja panustame ühtekuuluvuse suurendamisse läbi ühisürituste. Väärtustame töötajate arengupüüdlusi ja pakume oma meeskonnale enesearendamise võimalusi läbi koolituste, seminaride ja täiendõppe. Hindame aktiivset liikumist ja toetame töötajaid, kes tegelevad spordiga.

Arengule suunatus – väärtustame arengut, innovatsiooni ja jagatud teadmisi. Õpime klientide ootusi paremini mõistma ja täitma. Õpime kolleegidelt ning jagame omavahel uusi teadmisi ja ideid. Õpime koos kliendiga vigadest, analüüsime ja uuendame tööviise.

Usaldusväärsus – oleme tegutsenud IT valdkonnas üle 20 aasta ning väärtustame püsivast koostööst sündivat usaldust nii suhetes kliendi ja koostööpartneriga kui ka ettevõtte sees.

Hoolivus – väärtustame keskkonda ja sellest hoolimist. Püüame oma keskkonnamõjusid vähendada nii jäätmetekke, sõidukite heitgaaside kui ka paberi kasutamise vähendamise teel, et parimal võimalikul moel säästa ümbritsevat keskkonda ja vältida saastamist.

Unikaalsus – pakume tooteid ja teenuseid, mis on suuremad kui karbitoode. Võimalusel eelistame arenduskeskkonna laadseid tooteid, mis hoiavad meie klientide personaalseid väärtusi ning tagavad iga kliendiga erilise – pühendatud ja eesmärgistatud suhtluse.