Astro BalticsAstro Baltics

E-teenindus

Teata Probleemist

NoomNoom majandustarkvara

Meist

Astro Baltics on kõrge IT kompetentsiga ja 21 aastase kogemustepagasiga eestimaine ettevõte, kelle eesmärgiks on turul pakkuda keskmisest keerukamaid ja nutikamaid IT lahendusi.

Meie peamised tegevusalad on majandustarkvara NOOM, erinevate IT lahenduste arendamine ning integreerimine, kassasüsteemid, iseteenindus- ja tanklalahendused, digitaalne reklaam, makse- ja võrgulahendused.

Oleme juhtivaid tanklalahenduste arendajaid Eestis, tehes lahendusi maksete, juhtseadmete ja riistvara jaoks.
Astro Baltics numbrites – rohkem kui 2500 NOOM installatsiooni ja PAN-Balti lahendusi, 1000 kaardimaksega kassasüsteemi, rohkem kui 300 infokioskit ja makseautomaati. 90% Eestis olevatest apteekidest ja rohkem kui 200 kütusetanklat kasutab meilt soetatud riistvara ja NOOM majandustarkvara.
Meie visiooniks on parandada igas suuruses ettevõtte tööprotsesse ja aidata kaasa ettevõtte kasvule läbi erinevate IT lahenduste. Alustades iduettevõttest, mis kasutab meie kassasüsteemi ja areneb mugavalt tööstusettevõtteni välja.
Oleme Telema sertifitseeritud partnerid, ESETi kuldpartnerid ja omame Doms tankla juhtseadme PSS 5000 tarkvaralise integreerimise sertifikaati.

Missioon

Astro Balticsi missioon on pakkuda unikaalseid, kliendikeskseid ja paindlikke majandustarkvara ja iseteeninduse lahendusi, mis võimaldavad meie klientidel saavutada suurima efektiivsuse kasvu äritegevuses.

Visioon

Meie visioon on olla tankla, jaekaubanduse ja tootmise sektorile suunatud majandustarkvara ja automatiseeritud lahenduste tunnustatud pakkuja Baltikumis ja Põhja-Euroopas.

Astro Balticsi põhiväärtused:

Koostöö – iga töötaja isiklik panus loob ühise tulemuse ning kõik meie saavutused on ühtse jõupingutuse vili. Meie klient on samuti meie meeskonna liige ja tihedas koostöös klientidega aitame neil saavutada suuremat edu.

Hoolivus – hindame oma töötajaid, väärtustame nende arengupüüdlusi ja panustame ühtekuuluvuse suurendamisse koolituste ja ühisürituste kaudu. Hoolime oma klientidest ja koostööpartneritest ning peame oluliseks, et koostööst sünniks kahepoolne heaolutunne.

Arengule suunatus – hindame arengut, innovatsiooni ja jagatud teadmisi. Õpime kolleegidelt, klientidelt ja koostööpartneritelt ning jagame omavahel uusi teadmisi ja praktikaid.

Usaldusväärsus – oleme tegutsenud IT valdkonnas üle 20 aasta ning väärtustame püsivast koostööst sündivat usaldust suhetes kliendi ja koostööpartneriga ning ettevõtte siseselt.

Keskkonnateadlikkus – väärtustame keskkonda ja sellest hoolimist. Püüame oma keskkonnamõjusid vähendada nii jäätmetekke, sõidukite heitgaaside kui ka paberi kasutamise vähendamise teel, et parimal võimalikul moel säästa ümbritsevat keskkonda ja vältida saastamist.